«Альянс» 3:2 «ВПК-Агро»

05 вересня 2020 року. 17:00. Перша ліга, 1 тур. Стадіон «Ювілейний», Суми. «Альянс» 3:2 «ВПК-Агро». Без глядачів.
Голи: Ярошенко, 45+2, Васильєв, 49 (автогол), Агапов, 61 — Шмигельський, 10, Горбаченко, 88

«Альянс» (старт): Важинський, Пікуль (к), Медведєв, Рогозинський, Пісний, Лучик, Піднебенной, Ярошенко, Шарай В., Сидоренко, Агапов. Запас: Єфанов, Осадчий, Дугієнко, Меженський, Лебеденко, Шарай С., Єсип, Шпирьонок. Головний тренер: Юрий Ярошенко

«ВПК-Агро» (старт): Бубенцов, Васильєв, Логінов, Терехов, Мілесин, Красов, Шмигельський, Ляшенко, Дорошенко, Кіча, Будняк. Запас: Луговський, Шаповалов, Донгаузер, Шарко, Жинчин, Горбатенко, Удод, Передистий, Тищенко. Головний тренер: Сергей Соловьов

Матчу у Сумах між «Альянсом» та «ВПК-Агро» передувала чимала історія протистоянь між командами, яка тягнеться ще з Чемпіонату України серед аматорів. Тоді сильнішим виявився «ВПК-Агро», як і у двох матчах Другої ліги минулого сезону. Але, перемога у товариському матчі місяць назад з рахунком 2:0 вселяла надію на те, що шальки терезів у цьому протистоянні схиляться в сторону «Альянсу»

Але, перед матчем команду настигли деякі кадрові втрати. Один з найкращих бомбардирів команди Сергій Загинайлов, який у грі з «Металістом 1925» своїм дублем вивів «Альянс» до наступного раунду Кубку України через мікротравму не зміг взяти участь у грі з «ВПК-Агро». В команді суперника ж тренер Сергій Соловьов не міг розраховувати лише на Кирила Сидоренка, який пропускав матч через дискваліфікацію.

Хоча варто відзначити, що кадрові втрати ніяк не відобразилися на грі. Вже з перших хвилин команди понеслися уперед і на десятій хвилині гості відкрили рахунок. Невпевненою грою захисту «Альянсу» скористався Богдан Шмигельський, який забив перший гол у грі, який став не тільки першим м’ячом «ВПК-Агро» у Першій лізі, а ще й першим голом сезону.

Але господарі недовго приходили до тями і одразу почали створювати небезпеку біля воріт Бубенцова, але справа до голу дійшла лише у доданий час. Костянтин Ярошенко знову продемонстрував уміння виконувати штрафні удари. Але якщо у кубковій грі він асистував Сергію Загинайлову, цього разу він забив сам гарним ударом та зрівняв рахунок перед самою перервою (нічого вам це не нагадує?).

Тож перший тайм закінчився з одиницями на табло. Але нічия не влаштовувала жодну з команд, кожен бажав перемогти. І, як виявилося, жага до перемоги була більша у «Альянсу». Через п’ять хвилин після початку другої половини захисник гостей невдало зрізав м’яча у свої ворота, а ще через десять Микола Агапов вийшов на побачення з голкіпером «ВПК-Агро» та реалізував свій шанс. Тож станом на шістдесяту хвилину рахунок вже «Альянс» вів з перевагою у два м’ячі.

І здавалося, що ця перевага аж надто розслабила гравців у зелених футболках, суперник на деякий час перехопив ініціативу та став створювати гольові моменти. В одному з них здалося, що ігровий снаряд уже перетнув лінію воріт, але захисник «Альянсу» вчасно виніс м’яча. Але без другого голу «ВПК-Агро» не пішов, Владислав Горбаченко, який вийшов на поле перед закінченням основного часу (до речі, цього літа він перебував на перегляді у нашій команді) відквитав один гол. Але для бодай нічиї цього виявилося мало.

«Альянс» здобуває першу з восьмого червня 2019 року перемогу над «ВПК-Агро» у офіційних матчах, яка до того ж є дебютною у Першій лізі. Наступна гра пройде у Тернополі проти місцевої «Ниви» 11 вересня (базова дата). Бажаємо команді перемог у наступних матчах!