Акредитація ЗМІ

До уваги представників засобів масової інформації! Якщо ви бажаєте висвітлювати домашні матчі ФК «Альянс», вам необхідно пройти акредитацію в пресслужбі ФК «Альянс». Звертаємо вашу увагу на тому, що неакредитованим журналістам навіть при наявності редакційного посвідчення буде відмовлено у проході на стадіон!

Квоти на акредитацію такі:
один журналіст та один фотограф від Інтернет та друкованих засобів масової інформації
один радіожурналіст
журналіст і оператор для телебачення.

Проходження акредитації проводиться шляхом заповнення заявки у довільній формі, в якій треба вказати:
ваше прізвище та ім’я (якщо ви заповнюєте заявку за декількох осіб, необхідно вказати дані усіх осіб);
ЗМІ, яке ви представляєте;
тип акредитації, який вам потрібен (журналіст, фото, відео);
термін дії вашої акредитації (на окремий матч або до кінця сезону)

Заявки приймаються на електронну пошту illiadeulin@gmail.com не пізніше ніж за 48 годин до початку найближчого домашнього матчу! Про порядок видачі акредитаційних посвідчень, а також час видачі стартових протоколів кожного журналіста, у разі успішної заявки, буде повідомлено окремо.

Після проведення гри здійснюється моніторинг ефективності роботи присутніх на матчі ЗМІ (оригінальність, компетентність, оперативність, об’єм матеріалу) і відповідно до результатів приймається рішення стосовно доцільності видачі акредитації на наступні матчі.

Акредитація дає право її власникові на:

— вільний вхід на стадіон в дні проведення домашніх матчів ФК “Альянс”;

— отримання програми та стартового протоколу матчу;

— участь в післяматчевій прес-конференції;

— участь в інших заходах клубу;

— організацію інтерв’ю і зустрічей з представниками клубу.

ФК “Альянс” залишає за собою право відмови в акредитації і її анулювання:

— у разі порушення журналістом правил подачі заявки на акредитацію;

— у разі розповсюдження не відповідних дійсності відомостей, що заподіяли клубу шкоду або що ущемляють права і законні інтереси його працівників або партнерів;

— при порушенні правил поведінки на стадіоні під час проведення матчу;

— при припиненні діяльності засобу масової інформації;

— при звільненні журналіста з редакції (в цьому випадку редакція має право акредитувати іншого журналіста).