«Агробізнес» — «Альянс»: прев’ю матчу

Перша ліга, 4 тур. 26 вересня 2020 р. Початок о 16:00. Стадіон «Юність», м. Волочиськ.Форма команд у чемпіонаті:«Агробізнес»: 2 матчі, 1 перемога, 1 поразка, м’ячі: +4-3, 3 очки, 10 місце«Альянс»: 3 матчі, 2 перемоги, 1 нічия, м’ячі: +5-3, 7 очок, 2 місцеПопередні матчі команд:20 вересня. «Металіст 1925» – «Агробізнес» 1:021 вересня. «Альянс» – «Миколаїв» 1:0Найкращі бомбардири команд:«Агробізнес»: Роман Гагун (2 голи)«Альянс»: Костянтин Ярошенко, Сергій Загинайлов (по 2 голи).Для команд це буде перша гра, тож буде цікаво поспостерігати за перипетіями матчу. Минулий тур команди провели по різному: незважаючи на невпевнену гру, «Альянс» зумів взяти три очки у матчі з «Миколаєвом», а ось «Агробізнес» впевнено відчував себе у грі з «Металістом 1925», але не зумів поїхати з Харкова бодай з нічиєю. Тож господарі будуть жадати реабілітуватися за поразку, а ось гості будуть боротися за перемогу, щоб втриматися у триумвіраті лідерів, який сформувався у перших турах.